Adversion'da Kariyer 

Yeni Mezun İşe Alım Süreci

Adversion’da işe alım süreci her yılın Nisan ayında başlar ve Haziran ayında sona erer.

Süreç şöyle işler:

Bizle çalışmak isteyen adaylar web sitemizden, sosyal medyadan ve insan kaynakları sitelerinden yayınladığımız ilanlara Kariyer sayfamız üzerinden CV ve/veya portfolyoları ile başvururlar. Ön değerlendirmelerde kriterleri karşılayan adaylar, başvurulan departman ve başvuru sayısına göre bir veya birden fazla görüşmeye çağrılır. Görüşme(ler)den olumlu sonuç alan adaylar Haziran ayında Adversion ekibinin bir parçası olur.

 

Stajyer Alım Süreci

Adversion’da stajyer alım süreci her yılın Şubat, Mayıs ve Eylül ayında başlar.

Süreç şöyle işler:

Staj yapmak isteyen adaylar web sitemizden, sosyal medyadan ve insan kaynakları sitelerinden yayınladığımız ilanlara Kariyer sayfamız üzerinden CV ve/veya portfolyoları ile başvururlar. Adversion ekibi ile çalışmak, öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyen ve işini ciddiye alan adaylar Mayıs ayında başvurmalıdır. Değerlendirmelerimiz sonucunda kriterleri karşılayan adaylar görüşmeye çağrılır. Görüşme(ler)den olumlu sonuç alan stajyer adayları Haziran ayında ekibimizin parçası olur. Performansları iyi ve programları uygun olduğu takdirde kış ve ilkbahar döneminde de bizle çalışmaya devam edebilirler. Zorunlu ve/veya kısa dönemli staj yapmak isteyen adaylar ise Eylül veya Şubat ayında başvuru yapmalıdır. Değerlendirmelerimiz sonucunda kriterleri karşılayan adaylar görüşmeye çağrılır. Görüşme(ler)den olumlu sonuç alan stajyer adayları bir ay içinde ekibimizin bir parçası olur.

 

Adversion Kariyer Havuzu

CV ve/veya portfolyolarınızı ilanları çıktığımız dönemler dışında da İletişim sayfamızdan bize göndererek kariyer havuzumuza bırakabilirsiniz. Ekibimiz havuza bırakılan CV ve portfolyoları düzenli aralıklarla inceler. Başvuru dönemleri dışında ihtiyaç duyduğumuz ve/veya etkilendiğimiz adaylar olursa görüşmeye çağrılır. Sonraki süreç işe alım süreçleriyle aynıdır.

Ayrıca normal başvuru dönemlerinde ekibimiz havuza bırakılan CV ve/veya portfolyoları inceler ve ön değerlendirmelerde kriterleri karşılayan adaylar görüşmeye çağırılabilir.

 

Aktif İş İlanlarına Bakmak İçin Kariyer Blog Sayfasına Göz Atın.

Kariyer blog sayfasına yönlenmek için buraya tıklayın!